آلزایمربیماری‌های مغز و اعصابدمانس

بهترین وبلاگ‌های بیماری آلزایمر در سال ۲۰۲۰

امتیازی که به این مقاله می دهید چند ستاره است؟
[کل: ۰ میانگین: ۰]
بسیاری از مردم از دانستن فردیت سفر آلزایمر یا زوال عقل شگفت زده می شوند. از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است زیرا علائم برای هرکس متفاوت است.

هر سال، Healthline وبلاگ‌هایی را جستجو می‌کند که به زیبایی و حقیقت این طیف از دیدگاه‌های افرادی را که با بیماری آلزایمر یا زوال عقل زندگی می‌کنند یا از آنها مراقبت می‌کنند، نشان می‌دهد.

امیدواریم این منابع آنلاین آموزشی، الهام بخش و توانمند برای شما بیابید.

وبلاگ شروع زودهنگام آلزایمر

مراقبان اولیه برای افرادی که با شروع زودرس آلزایمر زندگی می کنند، در وبلاگ لیندا فیشر، شفقت، توصیه های آرام، و حتی شوخ طبعی را خواهند یافت. او مجله آنلاین خود را در سال ۲۰۰۸ پس از تشخیص همسرش آغاز کرد، زمانی که او نقش مراقب اصلی را بر عهده گرفت. او به نوشتن در مورد تجربیات آنها با بینش و لطف ادامه می دهد.

وبلاگ آلزایمر صحبت می کند

تجربیات شخصی لوری لا بی به عنوان یک مراقب او را به منبعی ارزشمند برای دیگران تبدیل می کند. تشویق، کمک و مشارکت افراد نیازمند هدف آلزایمر اسپیکز است، پلتفرمی که برای بازگرداندن صدایی طراحی شده است که ممکن است در اثر بیماری از دست برود.

مقابله با زوال عقل

مراقبان خانواده از لطف و شوخ طبعی کی برانسفورد در مورد چگونگی مراقبت از والدینش در مراحل مختلف از دست دادن حافظه و زوال عقل قدردانی خواهند کرد. او نحوه حل مسائل عملی را توضیح می دهد – مانند دسترسی به دارایی ها برای پرداخت هزینه مراقبت از والدینش – و توصیه های مفیدی را ارائه می دهد که از تجربیات خودش جمع آوری شده است.

ما در برابر آلزایمر

هرکسی که به دنبال به‌روزرسانی‌های پزشکی، تحقیقات، شبکه‌ها و راهی برای مشارکت در یافتن درمان باشد، این منبع ارزشمند را خواهد یافت. بازدیدکنندگان می‌توانند داستان‌های شخصی خود را به اشتراک بگذارند، طوماری را امضا کنند، با قانون‌گذاران تماس بگیرند، درباره تشخیص زودهنگام بیاموزند و موارد دیگر.

وبلاگ مسائل آلزایمر

وبلاگ بنیاد کشف داروی آلزایمر، تنها موسسه خیریه ای که صرفاً بر روی یافتن داروهای آلزایمر متمرکز شده است، مکانی مفید برای هر کسی است که فعالانه به دنبال پیشرفت ها و پیشرفت ها در مبارزه با این بیماری است. اطلاعات موجود در وبلاگ شامل جزئیاتی در مورد آزمایشات بالینی، داستان های شخصی، انواع مختلف زوال عقل و درمان های بالقوه است.

وبلاگ جامعه آلزایمر

انجمن آلزایمر به عنوان مؤسسه خیریه پیشرو در زمینه زوال عقل در بریتانیا، منبع عالی برای آخرین تحقیقات و اطلاعات در مورد آلزایمر و زوال عقل است. وبلاگ آنها شامل داستان های شخصی، توصیه ها و اطلاعات بیماران و اعضای خانواده آنها است. بازدیدکنندگان همچنین می توانند داستان های شخصی خود را به اشتراک بگذارند یا به خیریه خود کمک کنند.

انجمن آلزایمر

وبلاگ فصل شمال کالیفرنیا و نوادای شمالی انجمن آلزایمر داستان هایی در مورد آخرین تحقیقات و داستان های شخصی منتشر شده از منطقه ارائه می دهد. بازدیدکنندگان این سایت، پست های وبلاگ متمرکز بر سه دسته اصلی را پیدا خواهند کرد: مراقبت، تحقیق و آموزش. خوانندگان همچنین می توانند مشترک شوند یا به وبلاگ کمک کنند.

نویسندگان Alz

در Alz Authors، خوانندگان مجموعه‌ای جامع از خاطرات، رمان‌ها، کتاب‌های کودکان، راهنماهای مراقبین و وبلاگ‌هایی را خواهند یافت که هدفشان الهام بخشیدن و تشویق افرادی است که تحت تأثیر آلزایمر و زوال عقل قرار گرفته‌اند. آنها هر هفته یک کتاب توصیه جدید برای آلزایمر و زوال عقل به وبلاگ خود اضافه می کنند. در وبلاگ ورق بزنید تا کتابی را که با آن ارتباط دارید پیدا کنید و آن را از کتابفروشی آنلاین آنها خریداری کنید.

مراقبت از سالمندان در خانه

مراقب بودن می تواند شغلی فوق العاده چالش برانگیز باشد، به خصوص اگر از فردی مبتلا به آلزایمر یا نوع دیگری از زوال عقل مراقبت می کنید. در ElderCare at Home، بازدیدکنندگان به پست‌های وبلاگ متعددی دسترسی دارند که نکاتی را در مورد نحوه رسیدگی به چالش‌های فیزیکی و عاطفی روزمره که به‌عنوان یک مراقب به وجود می‌آیند ارائه می‌دهند. افرادی که از والدین سالخورده خود یا سایر عزیزان خود مراقبت می کنند نیز در این وبلاگ راهنمایی مفیدی خواهند یافت.

اگر وبلاگ مورد علاقه‌ای دارید که می‌خواهید نامزد کنید، لطفاً به ما ایمیل بزنید

 bestblogs@healthline.com

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
بله
تقریبا
خیر
منبع
www.healthline.com

داریوش طاهری

اولیــــــن نیستیــم ولی امیـــــد اســــت بهتـــرین باشیـــــم...! خدایــــــــــا! نام و آوازه مــــــرا چنان در حافظــه‌ها تثبیت کن که آلزایمـــــــــر نیز تــوان به یغمـا بـردن آن را نـداشتــــــه باشـد...! خدایـــــــــا! محبّـت مــرا در دل‌های بندگانت بینداز ... خدایــــــا! مــــرا دوســــت بــــدار و محبوبــم گـــردان...!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا