سلب مسئولیت مطالب پزشکی و سلامتی

  • مقالات مربوط به بخش سلامتی، پزشکی، زیبایی، روانشناسی و تناسب‌اندام برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارند.

اطلاعات ارائه‌شده در مطالب این وب‌گاه توسط تیم تحریریه آینده‌نگاران مغز و بنابر نیاز و جست‌وجوی کاربران وب فارسی گردآوری شده است. هدف از تولید و گردآوری این مطالب صرفا آموزش رایگان به عموم مردم و افزایش آگاهی آنها است.

تحریریه آینده‌نگاران مغز به علت حساسیت این گروه از مطالب، همواره در تلاش بوده است که محتوایی دقیق و صحیح منتشر کند؛ با این حال هیچ‌گاه توصیه‌ نمی‌کند که در موارد حساس از اطلاعات موجود در مقالات استفاده شود و در تمامی موارد،‌ در درجه اول کاربران را به مشورت با پزشکان و متخصصان دعوت می‌کند.

تیم آینده‌نگاران مغز به‌ هیچ عنوان مسئولیت توصیه‌های نقل شده در مطالب را بر عهده نمی‌گیرد و مسئولیت این توصیه‌ها با گوینده اصلی خواهد بود.

توصیه آینده‌نگاران مغز این است که کاربران برای تشخیص، تسکین و درمان مشکلات حوزه پزشکی و سلامتی ابتدا با پزشک مشورت کنند و در صورت تایید پزشک، از موارد ذکر شده در مقالات استفاده کنند. در غیر این صورت تمامی مسئولیت‌ها برعهده شخص کاربر خواهد بود.

در نهایت وب‌گاه آینده نگاران مغز مسئولیت هرگونه استفاده از مطالب موجود در این وب سایت یا هر اقدامی که با تکیه بر مطالب این سایت صورت گرفته و منجر به آسیب، اختلال یا عارضه‌ای شده است را از خود سلب می‌کند.

  • کیفیت محتوای مطالب

علی‌رغم سلب مسئولیت آینده نگاران مغز از استفاده از مطالب پزشکی،‌ تیم تحریریه آینده‌نگاران مغز همیشه صحت و دقت هر محتوایی را قبل از انتشار بررسی می‌کند و در صورت لزوم،‌ مقالات خود را در بازه‌های زمانی مختلف به‌روزرسانی می‌کند. با این حال لازم است کاربران قبل از به‌کارگیری آموزش‌های ذکر شده در این مقالات با کمی تأمل یا مشورت با متخصص هر بخش،‌ بهترین تصمیم را بگیرند.

سلب مسئولیت رپورتاژها و لینک‌های خارجی

  • لینک‌های خارجی و رپورتاژهای آگهی صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارند.

وب‌گاه آینده نگاران مغز در نگارش مقالات خود به وب‌گاه‌های مختلفی لینک داده است که برخی آگهی تبلیغاتی (رپورتاژ آگهی) و برخی صرفاً لینک‌ برای ارجاع دادن به صفحه‌ای دیگر (برای اطلاعات بیشتر و…) هستند. این به معنای تایید استفاده از خدمات و محصولات این وب‌گاه‌ها توسط آینده نگاران مغز نیست و مسئولیت استفاده از این خدمات/محصولات برعهده کاربر و سایت ارائه‌دهنده محصول/خدمت است.

همچنین مسئولیت محتوای ارائه شده در رپورتاژها تماماً برعهده شخص آگهی‌دهنده است.

نکته: دقت کنید که نام نویسنده رپورتاژهای آگهی «کسب‌وکار مهمان» ثبت شده است و این مطالب با دسته‌بندی «کسب‌وکار شما» از مطالب دیگر تفکیک شده‌اند.

سلب مسئولیت مطالب معرفی فیلم و سریال

وب‌‌گاه آینده نگاران مغز برای آشنایی کاربران با محصولات فرهنگی و بهره‌بردن از محتوای محصولات فرهنگی-هنری برتر دنیا، سعی می‌کند کتاب‌ها و فیلم و سریال‌های مناسب را به آنها معرفی کند. فرآیند ایده‌یابی و آماده‌سازی این گروه از محتوا همواره در چهارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران انجام شده‌است. سپاسگزار خواهیم بود اگر مغایرت احتمالی محتوا با قوانین و یا مشکلات دیگر در صحت و دقت محتوا را به ما گزارش کنید تا فوراً اصلاح شود.

دکمه بازگشت به بالا